UAB STEIGIMAS

https://images.pexels.com/photos/4348331/pexels-photo-4348331

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra viena populiariausių juridinio asmens formų Lietuvoje, todėl dauguma verslų renkasi būtent ją. Mūsų komanda gali Jums padėti įsteigti šį juridinį vienetą vos per keletą dienų. Yra 3 pagrindiniai UAB steigimo būdai: įmonės steigimas internetu, UAB steigimas per notarą arba galite pirkti jau įsteigtą UAB įmonę iš mūsų parduodamų įmonių sąrašo.

 

- UAB steigimas internetu:

Tai yra pats greičiausias, pigiausias ir patogiausias įmonės steigimo būdas, kadangi visi dokumentai yra pasirašomi nuotoliniu būdu mobiliuoju parašu, todėl tokio tipo UAB steigimą galima atlikti Jums netgi neišėjus iš namų. Viskas ką Jums reikia padaryti yra sugalvoti įmonės pavadinimą bei turėti elektroninį mobilųjį parašą, o visus dokumentų parengimo etapus atliks mūsų komanda. Mes užregistruosime Jūsų norimą pavadinimą, paruošime visus reikalingus įmonės steigimo dokumentus, suteiksime registracijos adresą, o Jums tereikės suformuoti įstatinį kapitalą bei perskaityti ir pasirašyti įmonės steigimo dokumentus.

UAB steigimas internetu Jums kainuos tik 219€.

 

- Jau įsteigtos UAB pirkimas:
Dažnu atveju mūsų klientams yra priimtinesnis kitas UAB steigimo būdas – pirkti jau įsteigtą įmonę su suformuotu įstatiniu kapitalu. Šiuo atveju galite pasirinkti įmonę iš jau
įsteigtų įmonių sąrašo arba galime įsteigti naują įmonę su Jūsų norimu pavadinimu. Šios įmonės turi suformuotą įstatinį kapitalą, paruoštus visus įmonės steigimo dokumentus, atidarytą banko sąskaitą, suteiktą registracijos adresą. Toks UAB pirkimo sandoris yra tvirtinamas pas notarą, todėl ir dokumentai būtų pasirašomi notaro kabinete bei notaras paims papildomą mokestį už sandorio patvirtinimą. Po sandorio palydėsime Jus į „Registrų centrą“ kur reikės pateikti duomenų pakeitimo dokumentus, kuriuos jau būsime paruošę iš anksto, todėl tuo papildomai rūpintis nereikės.

Jau įsteigtos UAB pirkimas tiek su Jūsų tiek su mūsų pavadinimu kainuos tik 249€.
Papildomai už sandorio patvirtinimą notaras gali paimti apie 50€.

 

- UAB steigimas per notarą:
Šis UAB steigimo būdas yra ne toks patogus, tačiau kartais be jo įmonės įsteigti negalėsite. Įmonę per notarą dažniausiai steigia užsienio piliečiai, kurie negali įsteigti įmonės elektroniniu būdu, kadangi neturi lietuviško elektroninio parašo. Taip pat toks steigimas rekomenduojamas asmenims, kuriems yra reikalingi specialūs, nestandartiniai įmonės steigimo dokumentai. Mūsų komanda padės paruošti visus įmonės steigimo dokumentus, Jums tereikės pateikti reikalingus duomenis bei suformuoti įstatinį kapitalą. Šis būdas yra brangiausias, kadangi prisideda notaro mokesčiai tvirtinant dokumentus.
UAB steigimas per notarą kainuoja nuo 379€.

Plačiau apie uždarąją akcinę bendrovę (UAB)

 

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Tai reiškia, kad akcininkai neatsako savo asmeniniu turtu įmonės nesėkmės atveju ar dėl neįvykdytų įmonės prievolių. Vienas iš pagrindinių reikalavimų norint įsteigti UAB yra įstatinio kapitalo reikalavimas. Šiuo metu jis yra 2500 eurų. Tai reiškia, kad kol neįnešite bent jau šios sumos į įmonės banko sąskaitą, negalėsite užbaigti UAB registravimo proceso.
Steigti UAB gali tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys, taip pat steigėjų (akcininkų) gali būti vienas arba daugiau. Šis juridinis vienetas yra pats populiariausias Lietuvoje bei taip pat gerai žinomas ir užsienyje. Todėl jeigu savo veiklą planuojate vykdyti svetur arba ketinate turėti užsienio partnerių, rekomenduojame steigti uždarąją akcinę bendrovę.
Kadangi įmonės akcininkais gali būti ir juridiniai asmenys, tai yra labai palanku norint pritraukti naujų investicijų įmonės plėtrai išleidžiant naujų akcijų. Kadangi būtent juridiniai asmenys dažniausiai investuoja į kitų įmonių plėtrą. To nebūtų galima padaryti steigiant MB arba individualią įmonę.
UAB turi turėti vienasmenį valdymo organą (vadovą) bei visuotinį akcininkų susirinkimą. Taip pat galimi ir kolegialūs valdymo organai (pvz. Valdyba, stebėtojų taryba). Svarbiausius sprendimus akcininkai priima balsavimu. Kiekviena įgyta akcija turi vieną balsą, todėl didžiausią įtaką visuotiniame akcininkų susirinkime turės daugiausiai akcijų įgijęs asmuo arba įmonė.

 

UAB privalumai:

  • Įmonės nesėkmės atveju akcininkas rizikuoja tik įneštu turtu, taip apsaugodamas savo asmeninį turtą.

  • Norint pritraukti papildomų investicijų plėtrai, UAB gali išleisti naujas akcijas, kurias įsigydami investuotojai sumokės nustatytą pinigų sumą.

  • UAB akcininkai turi teisę parduoti, dovanoti ar kitaip perleisti turimas akcijas kitiems asmenims. Taip pat akcininkas gali palikti akcijas kaip palikimą savo paveldėtojams.

  • UAB mokestinės lengvatos: jei vidutinis darbuotojų skaičius neviršija 10 žmonių ir mokestinio laikotarpio pajamos neviršija 300 000 Eur, taikomas lengvatinis 5% pelno mokesčio tarifas vietoje įprasto 15% tarifo.

 

UAB trūkumai:

  • Įstatinio kapitalo reikalavimas ne mažiau kaip 2500 Eur.

  • Sudėtinga buhalterinė apskaita.

  • UAB akcininkai gali išsiimti gautą pelną tik dividendų forma arba gaudami darbo užmokestį, tačiau tokiu atveju reikės sumokėti nemažai mokesčių.

 

Visais iškilusiais UAB steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: [email protected]

UAB steigimas internetu TIK 219€.

UAB steigimas su mūsų įstatiniu kapitalu (su Jūsų arba mūsų pavadinimu) TIK 249€.

UAB steigimas per notarą nuo 379€.

AKCIJA: 50% nuolaida pirmam mėnesiui buhalterinei apskaitai!