Lukodita

GREITAS IR PATOGUS ĮMONIŲ STEIGIMAS

Įmonių steigimas

Vienas iš pirmųjų verslo pradžios žingsnių yra įmonės steigimas. Tam, kad šis žingsnis Jums nesukeltų papildomų nepatogumų, galite kreiptis į mūsų profesionalią komandą.

Ilgametę patirtį turintys specialistai padės greitai ir patogiai įsteigti Jūsų norimą juridinį vienetą visoje Lietuvoje arba netgi Jums esant užsienyje.

– Nemokamai pakonsultuosime pasirenkant verslo formą;

– Patikrinsime ir įregistruosime įmonės pavadinimą;

– Paruošime įmonės steigimo dokumentus;

– Prireikus nemokamai suteiksime reigstracijos adresą;

– Jeigu pageidausite užsakysime antspaudą;

Visais iškilusiais klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: info@lukodita.lt

Parduodamos įmonės

249
  •  

UAB steigimas

199
  •  

MB steigimas

169
  •  

Všį steigimas

199
  •  

Asociacijos steigimas

199
  •  

IĮ steigimas

149
  •  

Labdaros ir paramos fondo steigimas

199
  •  

Registracijos adresas

79
  •  

SVARBI INFORMACIJA STEIGIANT  ĮMONĘ

Verslo formos pasirinkimas

Dažnu atveju mūsų klientams yra priimtinesnis kitas UAB steigimo būdas – pirkti jau įsteigtą įmonę su suformuotu įstatiniu kapitalu. Šiuo atveju galite pasirinkti įmonę iš jau įsteigtų įmonių sąrašo arba galime įsteigti naują įmonę su Jūsų norimu pavadinimu. Šios įmonės turi suformuotą įstatinį kapitalą, paruoštus visus įmonės steigimo dokumentus, atidarytą banko sąskaitą, suteiktą registracijos adresą. Toks UAB pirkimo sandoris yra tvirtinamas pas notarą, todėl ir dokumentai būtų pasirašomi notaro kabinete bei notaras paims papildomą mokestį už sandorio patvirtinimą. Po sandorio palydėsime Jus į „Registrų centrą“ kur reikės pateikti duomenų pakeitimo dokumentus, kuriuos jau būsime paruošę iš anksto, todėl tuo papildomai rūpintis nereikės.

Įmonės pavadinimas

Kitas svarbus aspektas yra įmonės pavadinimas. Jis ne tik turi geriausiai atspindėti Jūsų įmonės veiklą, tačiau taip pat negali būti pasikartojantis kitiems Lietuvoje registruotiems pavadinimams arba Lietuvoje bei Europoje registruotiems prekiniams ženklams. Kadangi šiuo metu yra užregistruota labai daug įmonių pavadinimų bei prekinių ženklų, pakankamai sunku yra sugalvoti naują pavadinimą. Mūsų įmonės specialistai visuomet nusiteikę Jums pagelbėti, kadangi jie žino kur ir kaip patikrinti pavadinimą, kad jis nebūtų tapatus kitiems, bei iškilus sunkumams padės sugalvoti pavadinimą Jūsų verslui.

Registracijos adresas

Kiekviena naujai steigiama įmonė privalo turėti registracijos adresą, kuris nebūtinai turi sutapti su Jūsų veiklos vieta, biuru ar ofisu. Registruoti juridinį asmenį galima visų paskirčių patalpose, t.y. gyvenamosios (name, bute), komercinės ar kt. Neturint registracijos adreso, visuomet galima jį įsigyti. Tai aktualu tiems, kas nori įregistruoti įmonę kuo greičiau, taip pat tiems, kas neturi nuosavybės teise priklausančių patalpų arba tiesiog nepageidauja registruoti įmonės jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose. Svarbu, kad patalpos, kuriose bus registruojama įmonė turėtų „Registrų centro“ suteiktą unikalų numerį. Dėl registracijos adreso visuomet galite kreiptis į mus.

Banko sąskaita

Viena iš pagrindinių įmonės steigimo sąlygų yra atskiros banko sąskaitos atidarymas. Kiekviena įregistruota įmonė Lietuvoje privalo turėti sąskaitą bent viename Lietuvos banke (Luminor, Swedbank, Citadele ir t.t.). Banko sąskaitą atidaryti gali įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Atidarant sąskaitą banke privaloma pateikti asmens dokumentą, Registrų Centro elektroninį sertifikuota išrašą (ESI), įmonės steigimo dokumentus (įstatus, nuostatus ar kt.).

Antspaudas

Nuo 2013-07-13 įsigaliojo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pakeitimas, pagal kurį antspaudas įmonėms (UAB, MB ir kt.) yra neprivalomas, jeigu įmonės steigimo dokumentuose nėra nustatyta kitaip. Dėl šios priežasties mes savo klientams leidžiame rinktis, galime antspaudą pagaminti arba klientas pilnai savo veiklą ir įmonės steigimą gali vykdyti ir be antspaudo.

Turite klausimų? Susisiekite DABAR!