Lukodita

UAB STEIGIMAS

UAB STEIGIMAS

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra viena populiariausių juridinio asmens formų Lietuvoje, todėl dauguma verslų renkasi būtent ją. Mūsų komanda gali Jums padėti įsteigti šį juridinį vienetą vos per keletą dienų. Yra 3 pagrindiniai UAB steigimo būdai:

Visais iškilusiais UAB steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: info@lukodita.lt

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

– Nemokamai konsultuojame

– Patikrinsime ir įregistruosime pavadinimą

– Paruošime įmonės steigimo dokumentus

– Nemokamai suteiksime reigstracijos adresą

– Atidarysime kaupiamąją banko sąskaitą

ĮMONĖS STEIGIMO TERMINAS:

– 2-5 darbo dienos

ĮMONĖS STEIGIMO KAINA:

– tik nuo 159€

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

– Dokumentų parengimas

– Nemokamas registracijos adresas pirmiems metams

– Registrų Centro mokesčiai

– Duomenų pateikimas JADIS ir JANGIS sistemose

UAB steigimas internetu

199
  •  

Jau įsteigtos UAB pirkimas

249
  •  

UAB steigimas per notarą

379
  •  

UAB steigimas internetu

Tai yra pats greičiausias, pigiausias ir patogiausias įmonės steigimo būdas, kadangi visi dokumentai yra pasirašomi nuotoliniu būdu naudojantis mobiliuoju parašu, todėl UAB steigimą galima atlikti Jums netgi neišėjus iš namų. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai sugalvoti įmonės pavadinimą bei turėti elektroninį mobilųjį parašą, o visus dokumentus paruoš mūsų komanda. Mes užregistruosime Jūsų norimą pavadinimą, paruošime visus reikalingus įmonės steigimo dokumentus, suteiksime registracijos adresą, o viskas ką reikės padaryti Jums, tai suformuoti įstatinį kapitalą bei perskaityti ir pasirašyti įmonės steigimo dokumentus.

Visais iškilusiais UAB steigimo internetu klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: info@lukodita.lt

Jau įsteigtos UAB pirkimas

Dažnu atveju mūsų klientams yra priimtinesnis kitas UAB steigimo būdas – pirkti jau įsteigtą įmonę su suformuotu įstatiniu kapitalu. Šiuo atveju galite pasirinkti įmonę iš jau įsteigtų įmonių sąrašo arba galime įsteigti naują įmonę su Jūsų norimu pavadinimu. Šios įmonės turi suformuotą įstatinį kapitalą, paruoštus visus įmonės steigimo dokumentus, atidarytą banko sąskaitą, suteiktą registracijos adresą. Toks UAB pirkimo sandoris yra tvirtinamas pas notarą, todėl ir dokumentai būtų pasirašomi notaro kabinete bei notaras paims papildomą mokestį už sandorio patvirtinimą. Po sandorio palydėsime Jus į „Registrų centrą“ kur reikės pateikti duomenų pakeitimo dokumentus, kuriuos jau būsime paruošę iš anksto, todėl tuo papildomai rūpintis nereikės.

Visais iškilusiais UAB steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: info@lukodita.lt

UAB steigimas per notarą

Šis UAB steigimo būdas yra ne toks patogus, tačiau kartais be jo įmonės įsteigti negalėsite. Įmonę per notarą dažniausiai steigia užsienio piliečiai, kurie negali įsteigti įmonės elektroniniu būdu, kadangi neturi lietuviško elektroninio parašo. Taip pat toks steigimas rekomenduojamas asmenims, kuriems yra reikalingi specialūs, nestandartiniai įmonės steigimo dokumentai. Mūsų komanda padės paruošti visus įmonės steigimo dokumentus, Jums tereikės pateikti reikalingus duomenis bei suformuoti įstatinį kapitalą. Šis būdas yra brangiausias, kadangi prisideda notaro mokesčiai tvirtinant dokumentus.

Visais iškilusiais UAB steigimo klausimais galite konsultuotis:

Telefonu: +370 609 14691

El. paštu: info@lukodita.lt

AKCIJA!

UAB steigimas internetu TIK 199€, su apskaitos sutartimi TIK 159€ (pasirašoma neterminuota apskaitos sutartis, o nuolaida pritaikoma su 1-ojo mėnesio sąskaita)

UAB steigimas su mūsų įstatiniu kapitalu (su Jūsų arba mūsų pavadinimu) TIK 249€su apskaitos sutartimi TIK 209€.

UAB steigimas per notarą nuo 379€.

Plačiau apie uždarąją akcinę bendrovę (UAB)

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Tai reiškia, kad akcininkai neatsako savo asmeniniu turtu įmonės nesėkmės atveju ar dėl neįvykdytų įmonės prievolių. Vienas iš pagrindinių reikalavimų norint įsteigti UAB yra įstatinio kapitalo reikalavimas. Šiuo metu jis yra 1000 eurų. Tai reiškia, kad kol neįnešite bent jau šios sumos į įmonės banko sąskaitą, negalėsite užbaigti UAB registravimo proceso. Steigti UAB gali tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys, taip pat steigėjų (akcininkų) gali būti vienas arba daugiau. Šis juridinis vienetas yra pats populiariausias Lietuvoje bei taip pat gerai žinomas ir užsienyje. Todėl jeigu savo veiklą planuojate vykdyti svetur arba ketinate turėti užsienio partnerių, rekomenduojame steigti uždarąją akcinę bendrovę. Kadangi įmonės akcininkais gali būti ir juridiniai asmenys, tai yra labai palanku norint pritraukti naujų investicijų įmonės plėtrai išleidžiant naujų akcijų. Kadangi būtent juridiniai asmenys dažniausiai investuoja į kitų įmonių plėtrą. To nebūtų galima padaryti steigiant MB arba individualią įmonę. UAB turi turėti vienasmenį valdymo organą (vadovą) bei visuotinį akcininkų susirinkimą. Taip pat galimi ir kolegialūs valdymo organai (pvz. Valdyba, stebėtojų taryba). Svarbiausius sprendimus akcininkai priima balsavimu. Kiekviena įgyta akcija turi vieną balsą, todėl didžiausią įtaką visuotiniame akcininkų susirinkime turės daugiausiai akcijų įgijęs asmuo arba įmonė.

Turite klausimų? Susisiekite DABAR!